फिलिपिन्सविरुद्ध खेल्ने अन्तिम टोलीको घोषणा,को परे को बाहिरिए ?(नामावली सहित)

प्रकाशित मिति: Mar 17, 2017  

काठमाडौं,चैत ४ । एएफसी एसियन कप क्वालिफायर्सअन्तर्गत फिलिपिनसविरुद्ध हुने खेलका लागि अन्तिम टोलीमा २० खेलाडी छनोट गरिएको छ। दोस्रो चरणमा परेक २७ खेलाडीवाट २० जना खेलाडी छनोट गरिएको छ । टोलीको सर्टलिस्टबाट तीन गोलकिपर, सात डिफेन्डर, छ मिडफिल्डर र चार फरवार्ड गरी २० जनाको अन्तिम टोली बनाइएको छ । टोलीमा विकेश कुथु, रविन श्रेष्ठ, विराज महर्जन, अनन्त तामाङ, आदित्य चौधरी, विमल घर्तीमगर, विशाल राई, रञ्जन विष्ट, हेमन गुरुङ, विक्रम लामा र कमल श्रेष्ठ रहेका छन्।

त्यस्तै अञ्जन विष्ट, सुजल श्रेष्ठ, किरण चेम्जोङ, विशाल श्रेष्ठ, भरत खवास, जीतेन्द्र कार्की र रञ्जित धिमाल पनि टोलीमा अटाए। चोटमुक्त भएर फर्केका रोहित चन्द र कर्ण लिम्बु पनि टोलीमा रहेका छन्। दोश्रो चरणबाट अनिल गुरुङ, एलेन न्यौपाने, मानबहादुर तामाङ, राजेन्द्र रावल, देवेन्द्र तामाङ, सुमन लामा र विमल बस्नेत टोलीमा पर्न सकेनन्।

नयाँ टोलीमा स्टाइकर नवयुग श्रेष्ठ समावेश छैनन्। खुट्टाको चोटका कारण उनी टिममा समावेश हुन नसकेको अखिल नेपाल फुटबलसँग एन्फाले जनाएको छ। बिमल बस्नेत पहिलो पटक राष्ट्रिय टिममा समेटिए पनि उनि अन्तिम सूचीमा पर्न सकेनन् । फिलिपिन्ससँग पहिलो खेल खेल्नेछ। एएफसी कप २०१९ को छनौटका पहिलो खेल नेपालले फिलिपिन्ससँग २८मार्चमा रिजाल मेरोरियल रंगशाला, मनिलामा खेल्नेछ।

तपाईको प्रतिक्रिया

तपाईंको प्रतिकृया जनाउनुहोस्

सर्वाधिकार © 2017 नेपाल युएसए मिडिया इन्क. मा । Website Design By: www.ekumar.com.np